Snowboardová škola

Neviete ako a kde začať? My Vám s tým pomôžeme!

Profesionálni a starostliví inštruktori sa postarajú o výučbu lyžovania alebo snowboardingu plnú zábavy a krásnych zážitkov. Lyžovanie a snowboarding sú nádherné zimné športy plné dynamických a elegantných pohybov.

Kvalitné vzdelanie a profesionalita našich inštruktorov je zárukou kvality pri výučbe prvých pohybov, oblúkov a zdokonaľovacích lekcií. Výučbou pod dohľadom našich inštruktorov predchádzate zbytočným úrazom a neželaným zlozvykom.

Našich inštruktorov nájdete:

  • V Starom Smokovci - Grandhotel Bellevue
  • V Novom Smokovci – Jakubkovej lúke
  • V Novom Smokovci – Hotel Atrium
  • V Tatranskej Lomnici – pri kabínkovej lanovej dráhe


Neviete ako a kde začať? My Vám s tým pomôžeme!   Neviete ako a kde začať? My Vám s tým pomôžeme!   Neviete ako a kde začať? My Vám s tým pomôžeme!

Začínate vy alebo vaše deti na lyžiach. Uvítate individuálny prístup? Hľadáte špeciálne školených inštruktorov pre detičky už od 3 rokov. Ovládate lyže a začínate na snowboarde ?

Podobne ako pri lyžovaní aj v snowboardingu vznikli rôzne štýly s využívaním rôznych techník Každý zo štýlov má svoje pravidlá, je jedinečný, ale všetky majú niečo spoločné. Najbežnejšie disciplíny sú freestyle, freeride a freecarve. Či už ste skúsený alebo len chcete začať na snovboarde vieme vám byť oporou v každom smere. V naších požičovniach vo Vysokých Tatrách nádete tú správnu výbavu pre vaše začiatky ale aj pokročilých. Poradíme vám so správnym výberom snowboardu pre vás. Aká je pre vás ideálna dľžka, šírka a tvrdosť snowboardu. Naša lyžiarska škola vám zas ponúka špecialne školených inštruktorov na snowboardove techniky a rôzne štýly.

Základný štýl je jazda dolu svahom na rôznych terénoch s využitím dlhých alebo krátkych oblúkov v hlbokom snehu, alebo na upravených zjazdovkách. Môžete sa stretnúť s mnohými rôznymi typmi snehových podmienok.

Prvá vec, ktorú si musíte ujasniť je ktorú nohu budete mať vo viazaní vpredu a ktorú vzadu. Podľa toho rozlišujeme spôsob jazdy. Regular znamená vpredu je ľavá noha. Goofy znamená vpredu je ľavá noha. Prípadne si môžete doma urobiť taký malý test skúste klzanie sa doma v ponožkách po podlahe. Pri kĺzaní ide jedna noha dopredu a druhá drží rovnováhu tela. Ak dávate pri kĺzaní dopredu ľavú nohu budete jazdiť regular ak máte v predu pravú nohu goofy.

Naši inštruktori špecializovaní na snowboard s dlhoročnými skúsenosťami a znalosťou terénu vo Vysokých Tatrách, vám pomôžu v začiatkoch s technikou jazdy, základným postojom. Naučia vás ako bezpečne padať a vstávať. A ako jazdiť na vleku. Bonusom pre vaše začiatky s inštruktorom je, že sa nenaučíte jazdiť s chybami, ktorých sa budete neskôr ťažko zbavovať.

Rezervačný formulár

Vyplnenie rezervačného formuláru nie je záväzné, po odoslaní Vás budeme kontaktovať a dohodneme všetky ostatné detaily, prípadne zodpovieme všetky vaše otázky.

Miesto výcviku:

Druh výcviku:

Výkonnosť:

Na ochranu pred automatmi vložte prosim číslo súčet čísel 6 a tri:
* - Políčka označené hviezdičkou sú povinné a bez ich vyplnenia nebude možné odoslať formulár.

Kontakt

Mobil

+421(0) 905 276 764

Premiere-Group

info@premiere-group.sk

Majiteľ

Ing. Ľubomír Ilavský

Jakubková Lúka

Lyžiarsky svah Jakubková Lúka, Nový Smokovec 16, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec v Hoteli Atrium

Tatranská Lomnica

Lyžiarske stredisko SKI resort Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry
Tešíme sa na Vás