Požičovňa lyží a snowboardov

Aj vy máte kopec batožiny na dovolenku?

Máme pre Vás skvelú správu, lyže si brať nemusíte. U nás je ich dosť. Stačí si len vybrať, nové alebo staršie, dlhé či krátke, pre dospelých aj pre deti. A to všetko za bezkonkurenčné ceny. Modely sme vyberali po dôkladnom odskúšaní, pričom sme kládli dôraz na vlastnosti lyží a snowboardov. V ponuke máme kúsky pre začiatočníkov i skúsených lyžiarov.

Na svah stačí prísť naľahko a po lyžovačke Vám lyže bezplatne uschováme, lyžiarky vysušíme a Vašu dovolenku tak spríjemníme.

Požičovňa lyží a snowboardov   Požičovňa lyží a snowboardov   Požičovňa lyží a snowboardov

Zľava 30% pre deti s výškou do 120 cm

Najväčšia zimná zábava

U nás vo Vysokých Tatrách nájdete všetko, čo na dobrú zábavu v zime potrebujete : stredne náročný svah, skúsených inštruktorov, školu lyžovania a požičovňu lyží a snowboardov. A nie len to . K dispozícii je dostatočná zásoba všetkých veľkosí. Čo všetko vám požičiame ?

  • kompletná lyžiarska výbava
  • snowboardy + výbava
  • bežecký výstroj
  • mini ski
  • sánky
  • okuliare
  • prilby pre dospelých aj deti

Využite aj Vy služby našej požičovne vo Vysokých Tatrách a zahoďte starosti s lyžiarským výstrojom. Rozhodnete sa stráviť zimnú dovolenku v Tatrách. Zbalte sa a sadnite do auta. Žiadne pripevňovanie lyží na strechu auta, žiadna pomalá jazda. Dorazíte na miesto, ubytujete sa a prídete k nám. My Vám poskytneme kompletnú lyžiarsku výbavu.

Prečo Požičovňa ?

Okrem toho, že si uľahčíte prepravu na Vašu zimnú dovolenku. Má to aj iné výhody nemusíte investovať do lyžiarského alebo snowboardového vybavenia. Aspoň pokiaľ ste začiatočník alebo príležitostný lyžiar/snowboardista. A samozremme začínajúce deti a mládež. Ďalšou výhodou je, že sa nemusíte starať o servis, a samozrejme nemusíte riešiť uskaldnenie výbavy. Ak ste skúsený lyžiar naša požičovňa vám poskytne možnosť vyskúšať špičkové modely najnovšej triedy. Jediné, čo budete potrebovať k zapožičaniu lyžiarského výstroja je doklad totožnosti alebo finančná záloha.

Prioritami naších požičovní vo Vysokých Tatrách sú :

  • najvyššia úroveň technických znalostí a odborné služby
  • ochotný personál a príjemné vystupovanie
  • najvyššia kvalita rýchleho a profesionálneho servisu

Rezervačný formulár

Vyplnenie rezervačného formuláru nie je záväzné, po odoslaní Vás budeme kontaktovať a dohodneme všetky ostatné detaily, prípadne zodpovieme všetky vaše otázky.

Miesto výcviku:

Druh výcviku:

Výkonnosť:

Na ochranu pred automatmi vložte prosim číslo súčet čísel 6 a tri:
* - Políčka označené hviezdičkou sú povinné a bez ich vyplnenia nebude možné odoslať formulár.

Kontakt

Mobil

+421(0) 905 276 764

Premiere-Group

info@premiere-group.sk

Majiteľ

Ing. Ľubomír Ilavský

Jakubková Lúka

Lyžiarsky svah Jakubková Lúka, Nový Smokovec 16, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec v Hoteli Atrium

Tatranská Lomnica

Lyžiarske stredisko SKI resort Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry
Tešíme sa na Vás