Lyžiarska škola v Tatrách

Neviete ako a kde začať? My Vám s tým pomôžeme!

Profesionálni a starostliví inštruktori sa postarajú o výučbu lyžovania alebo snowboardingu plnú zábavy a krásnych zážitkov. Lyžovanie a snowboarding sú nádherné zimné športy plné dynamických a elegantných pohybov.
 
Kvalitné vzdelanie a profesionalita našich inštruktorov je zárukou kvality pri výučbe prvých pohybov, oblúkov a zdokonaľovacích lekcií. Výučbou pod dohľadom našich inštruktorov predchádzate zbytočným úrazom a neželaným zlozvykom.
 

Našich inštruktorov nájdete:

  • V Starom Smokovci - Grandhotel Bellevue
  • V Novom Smokovci – Jakubkovej lúke
  • V Novom Smokovci – Hotel Atrium
  • V Tatranskej Lomnici – pri kabínkovej lanovej dráhe
Začínate vy alebo vaše deti na lyžiach. Uvítate individuálny prístup? Hľadáte špeciálne školených inštruktorov pre detičky už od 3 rokov. Ovládate lyže a začínate na snowboarde ?
 
Lyžovanie je obľúbený šport, a dá sa povedať, že sa preberá z pokolenia na pokolenie. Zimné obdobie vo Vysokých Tatrách priam podsúva vyskúšať si lyžovanie. Avšak nie každý vie lyžovať a preto su potrebné na začiatok rady a typy, ako zvládnuť svoje prvé metre na lyžiach a nie len to. Začiatky na lyžiach sa spájajú aj so správnou lyžiarskou výbavou, ktorá je potrebná pre každého začiatočníka. Keď ste začínajúci lyžiar, alebo sa len snažíte rozhodnúť pre tento šport je pre vás rozumné požičať si lyžiarske vybavenie.
 
Dieťa alebo dospelý, začiatky sú náročné, avšak po pár hodinách už nemusí byť pre Vás lyžovanie až takou záťažou a náročnou aktivitou. Začiatky sú spojené väčšinou s robením oblúčikov, ktoré vyzerajú pomerne jednoducho, aj keď z našej praxe vieme, že to nie je také jednoduché. Stačí ak pri začiatočných oblúčikoch využijete špecialne vyškoleného inštruktora, ktorý sa postará prave o to, aby ste sa učili od prvého postavenia na lyžiach správnu techniku a vyhli sa zbytočnýcm chybám. Práve účasť špecializovaného inštruktora v začiatkoch sa veľmi osvedčila. Slúži ako inšpiráciou pri napredovaní aj malých neúspechoch a v neposlednom rade ako bezpečnostný pilier. Bezpečne vás prevedie technikami, zhodnotí terén a okolité prostredie.
 
K tomu, aby sa Vám dobre začínalo na lyžiach, Vám pomôžu naše služby. Ak sa chcete naučiť lyžovať máme pre Vás lyže určené špeciálne pre začiatočníkov. Ak ste už pokročilý lyžiar a chcete nové vybavenie, v našej požičovni máme pre Vás ideálne lyže, lyžiarky, palice a mnohé iné doplnky. Naše požičovne vo Vysokých Tatrách vám poskytnú kompletnú výstroj nie len na lyže.
 
Či už ste v tomto športe začiatočník alebo chcete zlepšiť svoje zručnosti v našej Lyžiarskej škole nájdete talentovaných inštruktorov špecializovaných na deti zapálených pre dosiahnutie vašich cieľov. Lekcie s inštruktorom sú najúčinejší spôsob, ako sa naučiť lyžovať.

CENNÍKY

LYŽIARSKA ŠKOLA

CENNÍK 1 osoba ďalšia osoba
1 hodina 25 € +11 €
1,5 hodiny 39 € +11 €
2 hodiny 45 € +11 €

Prilba ku lyžiarskej škole ZDARMA.

 

 

POŽIČOVŇA

LYŽE dospelý dieťa
KOMPLET 20 € 15 €
Lyžiarsky komplet k lekcii lyžovania len za 12 €
+
SNOWBOARD dospelý dieťa
KOMPLET 22 € 15 €
+
ČASŤ VÝSTROJA (LYŽE / SNOWBOARD) 12 €
TOPÁNKY 10 €
PRILBA 5 €
OKULIARE 4 €
PALICE 4 €
Nové modely lyží a snowboardov 2020 (Atomic, Salomon, Fischer): DOPLATOK +4 €

Ceny platné od 14.12.2019.

REZERVAČNÝ FORMULÁR

Vyplnenie rezervačného formuláru nie je záväzné, po odoslaní Vás budeme kontaktovať a dohodneme všetky ostatné detaily, prípadne zodpovieme všetky vaše otázky.

Odoslanim formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov

Odoslaním formulára som si vedomý (á), že spoločnosť Solaris Travel s.r.o. môže spracúvať moje osobné údaje, uvedené vo formulári, na účely vybavenia mojej požiadavky a pre prípadné uzavretie zmluvy.
Oboznámil(a) som sa so svojimi právami v sekcii Ochrana osobných údajov (GDPR).


Políčka označené hviezdičkou sú povinné a bez ich vyplnenia nebude možné odoslať formulár.
Rozprávame po: