Teambuilding

 
Ponúkame Vám organizovanie širokej škály indoorových i outdoorových aktivít s cieľom utužiť vzťahy v kolektíve.
 
Teambuilding je zážitkový tréningový proces, počas ktorého sa buduje funkčný, synergický, efektívne fungujúci tím. Teambuilding je najrýchlejší a najefektívnejší spôsob ako v kolektíve prebudiť schopnosť vytvoriť si správny postoj, vďaka ktorému budú pristupovať ku svojej práci strategicky a prekročia bežnú úroveň človeka, ktorý iba chodí do práce. Prežite s nami nielen akčné, adrenalínové, dobrodružné, vzdelávacie, ale aj ďalšie originálne programy a aktivity vhodné pre každého.
 
Váš teambuilding Vám poskladáme na mieru. Aj keď ste menšia firma, vieme Vám pripraviť ponuku na športové popoludnie, kde je síce jednoduchšia ponuka aktivít ale práve vysokou profesionalitou našich animátorov docielime požadované výsledky: spokojnosť Vašich zamestnancov, rast ich lojality, stmeľovanie kolektívu. Dôležitým prvkom teambuildingu je zábava, kedy denné aktivity pokračujú spoločným zábavným večerom.
 
Ponúkame Vám organizovanie letných a zimných outdoorových, ale aj indorových aktivít. Medzi najobľúbenejšie aktivity našich klientov patria jazda na segway, streľba z malokalibrových zbraní, letné a zimné outdoorové športové súťaže, zabezpečené lezenie v ľadopádoch, jazda na snežnom skútri, večená zábava spojená s diskotékou alebo karaoke. Pre najnáročnejších klientov pripravíme aj nevšedný zážitok vo forme koncertu v jakyni.
 
Každý kvalitný teambuilding sa samozrejme nezaobíde bez občerstvenia a ozvučenia. Malé i väčšie, studené i teplé občerstvenie vo forme jedál a nápojov pripravíme podľa Vašich požiadaviek. Celý teambuilding ozvučíme a odmoderujeme prípadne zabezpečíme renomovaného moderátora z radov slovenských celebrít.

KONTAKT

Rozprávame po:

Solaris Travel s.r.o.
Dolný Smokovec 55
059 81 Vysoké Tatry
IČO: 47 363 215

Starý Smokovec (Jakubková Lúka)

Lyžiarske stredisko
SKI resort Starý Smokovec
062 01 Vysoké Tatry

(rezervácie v partnerských hoteloch: Hotel Atrium, Grandhotel Belevue)

  mapa

Tatranská Lomnica

Lyžiarske stredisko
SKI resort Tatranská Lomnica
059 60 Vysoké Tatry

(rezervácie v partnerských hoteloch: Hotel Atrium, Grandhotel Belevue)

  mapa