SÚŤAŽ - VYHRAJ LEKCIU LYŽOVANIA!

🎿SÚŤAŽ🎿 Máme nového člena nášho tímu - sobíka 🦌 Čo však nemáme je jeho meno. Ak nám pomôžeš nájsť najkrajšie meno, môžeš...

Posted by Premiere Group - Ski School - Vysoké Tatry on 29. november 2017

Ahojte máme nového člena nášho tímu ! Maskot sobík bude s nami otvárať už túto sezónu na lyžiach, aby sme ho mohli pokrstiť, potrebujeme pre sobíka perfektné meno, aby ho každý poznal. Tak neváhaj, vymysli sobíkovi meno a napíš ho do komentu pod súťažný post! Výherca získa v našej Lyžiarskej škole hodinu s inštruktorom alebo požičanie lyžiarskej výstroje na jeden deň. Keď si šikovný výhru máš vo vrecku !

Súťaž beží na našej Facebook stránke. Stačí, ak pod príspevok do komentára vložíte váš návrh a ste v hre :). Komentáre je možné vkladať do 22.12.2017. Nasledujúci deň 23.12.2017 vyberieme najlepší - meno pre nášho maskota a ten vyhráva cenu. Výherca získava hodinu v našej lyžiarskej škole s profi inštruktorom alebo požičanie lyžiarskej výstroje. Výherca môže túto možnosť využiť do konca lyžiarskej sezóny / 31.3.2018. Výhercu budeme informovať prostredníctvom facebooku.
Veľa šťastia v hre praje tím Premiere Group Ski School ;)

Rezervačný formulár

Vyplnenie rezervačného formuláru nie je záväzné, po odoslaní Vás budeme kontaktovať a dohodneme všetky ostatné detaily, prípadne zodpovieme všetky vaše otázky.

Miesto výcviku:

Druh výcviku:

Výkonnosť:

Na ochranu pred automatmi vložte prosim číslo súčet čísel 6 a tri:
* - Políčka označené hviezdičkou sú povinné a bez ich vyplnenia nebude možné odoslať formulár.

Kontakt

Mobil

+421(0) 905 276 764

Premiere-Group

info@premiere-group.sk

Majiteľ

Ing. Ľubomír Ilavský

Jakubková Lúka

Lyžiarsky svah Jakubková Lúka, Nový Smokovec 16, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec v Hoteli Atrium

Tatranská Lomnica

Lyžiarske stredisko SKI resort Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry
Tešíme sa na Vás