Teambuilding

Ponúkame Vám organizovanie širokej škály indoorových i outdoorových aktivít s cieľom utužiť vzťahy v kolektíve.

Teambuilding je zážitkový tréningový proces, počas ktorého sa buduje funkčný, synergický, efektívne fungujúci tím. Teambuilding je najrýchlejší a najefektívnejší spôsob ako v kolektíve prebudiť schopnosť vytvoriť si správny postoj, vďaka ktorému budú pristupovať ku svojej práci strategicky a prekročia bežnú úroveň človeka, ktorý iba chodí do práce. Prežite s nami nielen akčné, adrenalínové, dobrodružné, vzdelávacie, ale aj ďalšie originálne programy a aktivity vhodné pre každého.

Váš teambuilding Vám poskladáme na mieru. Aj keď ste menšia firma, vieme Vám pripraviť ponuku na športové popoludnie, kde je síce jednoduchšia ponuka aktivít ale práve vysokou profesionalitou našich animátorov docielime požadované výsledky: spokojnosť Vašich zamestnancov, rast ich lojality, stmeľovanie kolektívu. Dôležitým prvkom teambuildingu je zábava, kedy denné aktivity pokračujú spoločným zábavným večerom.

Ponúkame Vám organizovanie letných a zimných outdoorových, ale aj indorových aktivít. Medzi najobľúbenejšie aktivity našich klientov patria jazda na segway, streľba z malokalibrových zbraní, letné a zimné outdoorové športové súťaže, zabezpečené lezenie v ľadopádoch, jazda na snežnom skútri, večená zábava spojená s diskotékou alebo karaoke. Pre najnáročnejších klientov pripravíme aj nevšedný zážitok vo forme koncertu v jakyni.

Každý kvalitný teambuilding sa samozrejme nezaobíde bez občerstvenia a ozvučenia. Malé i väčšie, studené i teplé občerstvenie vo forme jedál a nápojov pripravíme podľa Vašich požiadaviek. Celý teambuilding ozvučíme a odmoderujeme prípadne zabezpečíme renomovaného moderátora z radov slovenských celebrít.

Rezervačný formulár

Vyplnenie rezervačného formuláru nie je záväzné, po odoslaní Vás budeme kontaktovať a dohodneme všetky ostatné detaily, prípadne zodpovieme všetky vaše otázky.

Miesto výcviku:

Druh výcviku:

Výkonnosť:

Na ochranu pred automatmi vložte prosim číslo súčet čísel 6 a tri:
* - Políčka označené hviezdičkou sú povinné a bez ich vyplnenia nebude možné odoslať formulár.

Kontakt

Mobil

+421(0) 905 276 764

Premiere-Group

info@premiere-group.sk

Majiteľ

Ing. Ľubomír Ilavský

Jakubková Lúka

Lyžiarsky svah Jakubková Lúka, Nový Smokovec 16, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec v Hoteli Atrium

Tatranská Lomnica

Lyžiarske stredisko SKI resort Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry
Tešíme sa na Vás